Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rehabilitasyon Merkezinde Skandal

2 posters
YazarMesaj
SİPaHİ_YuSuF
Moderatör
Moderatör
SİPaHİ_YuSuF

Rep : Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Rate_410
. . : Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Bannerinizinlinki

Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Empty
MesajKonu: Rehabilitasyon Merkezinde Skandal   Rehabilitasyon Merkezinde Skandal EmptyPaz Mart 28, 2010 2:24 pm

Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Rehabilitasyon-merkezinde-skandal-1978186_o
Karatay İlçesi'ndeki özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören işitme engelli A.Ö.'nün karnının büyümesi ve ‘regl’ olmaması üzerine ailesi, kızlarını Selçuk üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. Burada yapılan doktor kontrolünde A.Ö.'nün 4 aylık hamile olduğu, ancak, kızlık zarının zarar görmediği tesbit edildi. A.Ö.'nün, ailesine öğretmeni N.S.'yi göstermesi üzerine aile, savcılığa suç duyurusunda bulundu. N.S. ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı. Olayın adliyeye intikal etmesi üzerine Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari soruşturma başlatıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, “Özel rehabilitasyon merkezinde iddia edilen olayın duyumunu alır almaz, kurum ve içerisindeki işleyiş ile ilgili inceleme başlattık. Konu oradaki özürlü bir öğrenciyle ilgili taciz olarak gündeme geldi. Bunun iddiadan mı ibaret olduğu inceleme sonrası ortaya çıkacak. Olay doğru çıkarsa gerekli müeyyideler uygulanacak” dedi.

Konya'da Özel Bir Rehabilitasyon Merkezinde Görevli Evli ve 3 Çocuk Babası İşitme Engelliler Öğretmeni 65 Yaşındaki N.s., Merkezde Eğitim Gören İşitme Engelli 17 Yaşındaki A.ö.'yü Hamile Bıraktığı İddiasıyla, 'Çocuğun Cinsel İstismarı' Suçundan Tutuklandı.
CeNo
Şoför
CeNo

Rep : Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Rate_810
. . : Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Bannerinizinlinki

Rehabilitasyon Merkezinde Skandal Empty
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon Merkezinde Skandal   Rehabilitasyon Merkezinde Skandal EmptyPaz Mart 28, 2010 6:46 pm

yazık günah valla Sad

Rehabilitasyon Merkezinde Skandal
1 sayfadaki 1 sayfası